| Attribute Name | Example Value |
| Brand | Jiazhao |
| Model Number | XH030 |
| Type | Camping Axe / Splitting Axe |
| Total Length | 32cm |
| Blade Width | 140mm |
| Head Material | tool steel |
| Handle Material | pp |
| Hardness | 58 |
| Net Weight | 25kg |
| Accessories | Oxford bags |
| Application | Camping, Hiking, Wood Splitting |
| Place of Origin | Guangdong, China |











Reviews
There are no reviews yet.